Elvana Gjata sjell klipin e këngës “Shade”

Elvana Gjata sjell klipin e këngës “Shade”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka sjell klipin e këngës "Shade".

Muaj më parë ajo paralajmëroi se është pjesë e albumit të ri të producentit amerikan, Poo Bear me bashkëpunimin “Shade”, projekt ky tashmë i lansuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net

Gjata shfaqet me plot stil dhe mjaft elegante në klipin e ri, pamja e së cilës është për tu admiruar. Këtë këngë të saj mund ta gjeni në të gjitha platformat muzikore.

Ndryshe, ditë më parë policia ka shpallur në kërkim këngëtaren e njohur Elvana Gjata, e përfshirë në ngjarjen e ndodhur pak ditë më parë në ish bllok, atje ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë.