Zaev: “Nuk pres ndryshime ne formacionin qeveritar”

Zaev: “Nuk pres ndryshime ne formacionin qeveritar”

Zaev: “Nuk pres ndryshime ne formacionin qeveritar, sepse kemi shumë punë dhe procese që po ndodhin tani në Parlament”.

Në lidhje ne thirrjet e mbrëmshme për amnistinë e Gruevskit, kryeministri Zaev tha se nuk beson që Presidenti Ivanov do të ndërmerr hap të tillë./Alsat-m