Pas një viti fejesë, çifti i njohur i japin fund lidhjes

Pas një viti fejesë, çifti i njohur i japin fund lidhjes

Fejesa e tyre kishte bërë bujë në mediet e huaja.

Paris Hilton dhe Chris Zylka i kanë dhënë fund lidhjes pas një viti fejesë, shkruan lajmi.net.

Paris i drejtohej ndarjes nga Chris në rrjete sociale, duke postuar imazeh e veshur si Marilyn Monroe dhe me mbishkrimet që i dedikonte atij.

“TMZ” konfirmon se çifti i kanë dhënë fund lidhjes, duke lënë në gjysmë planet e tyre për martesë.

Sipas burimeve të “TMZ” lidhja e tyre nuk funksionoi andaj ata i dhanë fund lidhjes, por Paris shpreson se do të mbeten ende miq.