Bebe Rexha publikon videoklipin e ri

Bebe Rexha publikon videoklipin e ri

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e ri. Videoklipi i ri është i këngës “Say My Name”.

Këngën “Say My Name”, 29 vjeçarja e ka punuar në bashkëpunim me Dj-in e famshëm David Guetta dhe këngëtarin J Balvin.