Krem avokadoje

Krem avokadoje

Një krem, që do t’ia shtojë shijen bukës suaj të thekur!

Përbërësit

2 avokado

4 lugë gjelle majonez

1 lëng limoni

Udhëzimet

Avokadot qërojini dhe pritini përgjysmë.

Largojuni bërthamat, qërojini dhe shtypini me pirun.

Shtoni majonezën dhe lëngun e limonit.

Përziejeni mirë.

Shërbejeni me bukë të thekur.