Digjet një lokal në Prishtinë

Digjet një lokal në Prishtinë

Një zjarr ka shpërthyer dje në një lokal në rrugën ‘Enver Zymberi’, në Prishtinë.

Sipas Policisë, dyshohet se zjarri ka ardhur nga kamina.

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin dhe përveç dëme materiale nuk raportohet për të lënduar.