Zahara Jolie-Pitt mbush 14 vjeç

Zahara Jolie-Pitt mbush 14 vjeç

Angelina dhe Brad e mirëpritën Zaharën në familjen e tyre kur ajo ishte vetëm gjashtë muajshe, ndërsa ajo tani po feston ditëlindjen e saj të 14-të.

Dy aktorët e famshëm mund të jenë ndarë në vitin 2016 por ata kanë uruar dhe i kanë organizuar një ditëlindje të madhe vajzës së tyre.

Ka kaluar një kohë e gjatë që kur se vajza e vogël etiopiane u adoptua, por ajo mbushi 14 vjeç në gjirin e familjar Jolie-Pitt bashkë me vëllëzërit dhe motrat.

Angelina dhe Brad ende janë në një betejë kujdestarie për fëmijët e tyre.