Zayn Malik publikon projektin e ri muzikor ‘Satisfaction’

Zayn Malik publikon projektin e ri muzikor ‘Satisfaction’

Zayn Malik sot ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga mbanë titullin ‘Satisfaction’ dhe tashmë është publikuar edhe me videoklip në kanalin Youtube.

Këngëtari vjen pa i ikur stilit të tij edhe në këtë projekt.

Ndryshe, Zayn është ndarë sërish pas rikthimit me të dashurën e tij, Gigi Hadid.