Prizren, vetura përfundon jashtë rrugës

Prizren, vetura përfundon jashtë rrugës

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë.

Vetura në fjalë ka dalë nga rruga në Prizren, përderisa nuk dihet nëse si pasojë e këtij aksidenti ka të lënduar.

Duhet përkujtuar që autoritete e vendit kanë kërkuar kujdes të shtuar nga vozitësit pasi reshjet e borës janë duke vazhduar dhe rrugët shpesh herë janë të vështira për t’u kaluar.