Prishtinë, sulmohet një person në orët e vona të natës

Prishtinë, sulmohet një person në orët e vona të natës

Në Policinë e Kosovës një person ka raportuar se gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme, në rrugën “Xheladin Hana” në Prishtinë është sulmuar me shufër metalike dhe me thikë.

Pas trajtimit mjekësor, bëhet e ditur se viktima është liruar në shtëpi, ndërsa i dyshuari ndodhet në kërkim policor.