Malone dhe Lee publikojnë videoklipin e “Sunflower”

Malone dhe Lee publikojnë videoklipin e “Sunflower”

Videoklipi i këngës “Sunflower” i artistëve Post Malone dhe Swae Lee është gati!

Vizuelizimi i kësaj këngë, e cila u publikua në muajin tetor si pjesë e kolonës zanore të filmit Spider-Man: Into the Spider-Verse, u publikua në orët e mesnatës.

Ky projekt muzikor është radhitur i pesti në top dhjetëshen e Billboard Hot 100 për Post, ndërsa i dyti me radhë për Swae.

“Sunflower nuk është kënga numër një në botë… Është kënga numër një në UNIVERS!!!”, shkroi Swae në rrjetin social Twitter pasi e postoi videoklipin.