Dua Lipa në studio me Calvin Harrisin e Tove Lo

Dua Lipa në studio me Calvin Harrisin e Tove Lo

Duket se Dua Lipa do të sjellë edhe një bashkëpunim me DJ e mirënjohur Calvin Harris, pas suksesit të jashtëzakonshëm me “One Kiss”.

Ata të dy janë parë së fundmi në një studio edhe me këngëtaren Tove Lo.

Një video e tyre është shpërndarë në Twitter dhe fansat po shpresojnë se do të sjellin një bashkëpunim, shkruan Billboard.

Embedded video