Bora shemb çatinë, vdes punonjësi

Bora shemb çatinë, vdes punonjësi

Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës.

Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin.

Mësohet se ka humbur jetën shtetasi T.L./tch/