Befason aktorja e njohur: Dëshiroj të kem dhjetë fëmijë

Befason aktorja e njohur: Dëshiroj të kem dhjetë fëmijë

Aktorja e njohur, Nicole Kidman ka befasuar me deklaratën e fundit.

Ajo është në lidhje me Keith Urban me të cilin ka deklaruar se dëshiron ti ketë 10-të fëmijë.

“O Zot, po mendoj sikur ne të dy të ishim takuar kur ishim 25 vjeçar, tani do të kishim 10-të fëmijë” u shpreh 51 vjeçarja për revistën People.

Kohë më parë Nicole kishte deklaruar se Keith është mashkulli ideal për të dhe do të dëshironte ta kishte takuar më herët.

Çifti i njohur kanë dy vajza, Sunday Rose dhe Faith Margaret.

Ndryshe, Kidman dhe Urban janë në lidhje që nga vitit 2005.