Tri gjenerata së bashku, aktorja sjell imazhin më të bukur ndonjëherë

Tri gjenerata së bashku, aktorja sjell imazhin më të bukur ndonjëherë

Reese Witherspoon është në vendin më të mirë të karrierës së saj në moshën 42 vjeçare, gjë që është një gjë e rrallë në Hollivud.

Ajo edhe luajti rolin në filmin e ri ‘Big Little Lies’, por edhe ishte producentë e filmit.

Së fundi nëna e tre fëmijëve ka mbuluar ballinën e revistës ‘Vogue’, por ndryshe nga herët e tjera ajo kësaj radhe ka pozuar së bashku me nënë, Betty dhe vajzën e saj, Ava.

Të tri gjeneratat në një imazh dukeshin për mrekulli, derisa kjo ishte hera e parë që ato kanë pozuar për një revistë të njohur.