Kapen me drogë, dy të arrestuar në Ferizaj

Kapen me drogë, dy të arrestuar në Ferizaj

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit të njërit prej tyre, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ekstazi.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë  liruar në procedurë të rregullt.

Policia njofton se rasti ka ndodhur dy ditë më parë në mbrëmje.