Cardi B shijon pushimin e saj

Cardi B shijon pushimin e saj

Reperja amerikane Cardi B së fundi ka shpërndarë një fotografi në rrjetet sociale.

Në atë fotografi ajo shihet duke pushuar në një ulëse dhe duke pirë kafe.

Në mbishkrimin e fotografisë ajo tregon se rrobat që ka të veshura janë të brendit Dolche Gabbana.