Nëna e Rita Orës e ka festuar ditëlindjen në këtë ambient përrallor

Nëna e Rita Orës e ka festuar ditëlindjen në këtë ambient përrallor

Vera Ora mbrëmë e ka festuar ditëlindjen në një ambient tejet përrallor.

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, mbrëmjen që lamë pas e ka festuar ditëlindjen e saj.

Nga festa ajo ka publikuar disa imazhe në Instastory, me të cilat ka treguar se ka kaluar momente të këndshme.

Vera mbrëmë ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miqë, e nuk ka pasur se si të mungojë ai i vajzës së saj Ritës.

“Për nënë time e cila është frymëzimi më i madh për mua në botë. urime ditëlindjen, faleminderit që je një grua kaq punëtore dhe luftarake, kjo është ajo ku unë marr etiken time të punës”, ka shkruar Ora pranë postimit me të cilën e ka uruar nënën e saj./Lajmi.net/