Yjet hollivudianë marrin lajmin e keq!

Yjet hollivudianë marrin lajmin e keq!

Një ditë para nominimive zyrtare eventit të përvitshëm “Oscar”, dy yje hollivudianë kanë mësuar se do të garojnë për çmimet që nuk i do askush.

Bëhet fjalë për “ Golden Raspberries”, të cilat japin vlerësimin për aktorin dhe aktoren më të keqe të vitit.

Thuhet se këtë vit, Johnny Depp dhe ish-bashkëshortja e tij Amber Heard janë ndër ata që do të 'nderohen' me një nominim në këtë kategori.

Të nominuarit e tjerë për këtë çmim janë çifti John Travolta dhe Kelly Preston. Nesër do të zbulohen nominimet e sakta, ndërkohë që eventi do të mbahet me 25 janar.

Aktorja më e keqe

-Jennifer Garner - Peppermint

-Amber Heard - London Fields

-Melissa McCarthy - The Happytime Murders and Life of the Party

-Dame Helen Mirren - Winchester

-Amanda Seyfried - The Clapper

Aktori më i keqe

-Johnny Depp (voice only) - Sherlock Gnomes

-Will Ferrell - Holmes & Watson

-John Travolta - Gotti

-Donald J Trump (as himself) - Death of a Nation and Fahrenheit 11/9

-Bruce Willis - Death Wish