Rita Ora dhe Bebe Rexha shfaqen së bashku

Rita Ora dhe Bebe Rexha shfaqen së bashku

Premierat dhe shfaqjet para ndarjes së çmimeve ‘Grammys Awards’ kanë filluar ku edhe po marrin pjesë shumë emra të njohur.

Në mesin e tyre janë edhe këngëtaret e njohura Bebe Rexha dhe Rita Ora të cilat u shfaqen së bashku në tepihun e kuq.

Dy këngëtaret e njohura kanë shkëlqyer përkrah njëra-tjetrës.

Kujtojmë që pjesë e ndarjes së çmimeve prestigjioze që mbahet të dielën është edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Dua Lipa.