Modelja e njohur ‘pushton’ pistën e modës në veshjen prej ari

Modelja e njohur ‘pushton’ pistën e modës në veshjen prej ari

Bella Hadid ka ‘pushtuar’ pistën e modës së dizenjatorit Ralph Lauren të mbajtur në Nju Jork.

22 vjeçarja morri gjithë vëmendjen në një fustan ngjyrë ari i cili vinte në pah për mrekulli format e saj.


Motra e njohur e Gigi Hadid ishte së bashku me disa prej modeleve më të njohura në botë si Karlie Kloss, Candice Swanepoel dhe Rosie Huntington-Whiteley.


Duke lënë përshtypje për paraqitjen e saj, Bella paraqitjes dhe dukjes glamuroze ia bashkëngjiti fytyrën pa grim duke shfaqur kështu bukurinë e saj natyrale plotë shkëlqim.