Miks smoothie-sh

Miks smoothie-sh

Përbërësit

100 gram luleshtrydhe

250 ml qumësht Orizi 

2 lugë gjelle mjaltë

Përgatitja

1

Si fillim ndani përgjysmë luleshtrydhet.

2

Në një blender shtoni qumështin, luleshtrydhet, mjaltin dhe i rrihni përreth 30 sekonda.

3

Shërbejeni të freskët në një gotë dhe shijojeni!