Sulmohet fizikisht në një ceremoni mortore në Gjakovë

Sulmohet fizikisht në një ceremoni mortore në Gjakovë

Një person ka raportuar në polici për sulm fizik ndaj tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘’Minatori’’, në Gjakovë.

Personi i cili është sulmuar ka njoftuar se është goditur në krah në një ceremoni mortore nga një person tjetër.

Policia e Kosovës bënë të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar me procedurë të rregullt.