Sulmohet fizikisht një femër në Malishevë

Sulmohet fizikisht një femër në Malishevë

Një femër ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga një mashkull në Malishevë.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është paraqit në stacion policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.