Konfiskohen katër qese me kokainë, arrestohet i dyshuari

Konfiskohen katër qese me kokainë, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit iu kanë gjetur dhe konfiskuar katër qese të vogla substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.