Fitoi dy çmime “Grammy”, ja çfarë i shkruan Ledri, Duas

Fitoi dy çmime “Grammy”, ja çfarë i shkruan Ledri, Duas

Ledri Vula e ka uruar Dua Lipën për dy çmimet "Grammy".

Dua Lipa pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, ka pranuar shumë urime nga familjarët, fansat, miqtë dhe kolegët.

Ledri Vula e ka uruar këngëtaren përmes një komenti mbi imazhet që Dua i ndau me ndjekësit pas përfundimit të ceremonisë.

“Urime”, ka shkruar Ledri, i cili e duartroket përmes një ’emoji.

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar çmimin “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.