Sekuestrohet një pushkë gjuetie në Zubin Potok

Sekuestrohet një pushkë gjuetie në Zubin Potok

Gjatë kontrollit tek i dyshuari, është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie në fshatin Duboçak të Zubin Potokut.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt