Pas fejesës, JLo dhe Alex shijojnë pushimet në Ishujt Bahame

Pas fejesës, JLo dhe Alex shijojnë pushimet në Ishujt Bahame

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po shijojnë ditët më të mira përkrah njëri-tjetrit.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, ditë më parë kurorëzuan me fejesë dashurinë e tyre.

Alex i kishte propozuar këngëtares me një unazë që kapte shifra marramendëse, e që çdo femër do e ëndërronte një të tillë.

Pas fejesës, çifti po vazhdojnë pushimet në Ishujt Bahame, ata u fotografuan teksa po relaksoheshin në plazh.

JLo dukej në top-formë e veshur në bikini, teksa po i qëndronte vazhdimisht afër të fejuarit.