Papuçet karakteristike të Gigi Hadid

Papuçet karakteristike të Gigi Hadid

Gigi është e njohur për stilin e saj karakteristik.

Modelja 23 vjeçare është duke qëndruar në Paris për Javën e Modës.

Përveç se në sfilatë, Gigi komentohet shumë edhe për stilin e saj të rrugës.

Ajo së fundi doli me disa këpucë interesante të kombinuar me një pallto të gjatë dhe xhinse.

Shikoni papuçet karakteristike të Gigit: