Dy shtetas të huaj të dehur rrihen mes vete

Dy shtetas të huaj të dehur rrihen mes vete

Policia ka arrestuar në Graçanicë ka arrestuar, një mashkull dhe një femër me shtetësi të huaj pasi që të njëjtit pas një ndeje nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht.

Dy të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari mashkull dërgohet në mbajtje.