Rita Ora publikon projektin më të ri

Rita Ora publikon projektin më të ri

Rita Orë është bashkuar me dy këngëtaret me famë botërore, Sofia Reyes dhe Anitta për të sjellur këngën më të re R.I.P.

Rita e cila është e ftuara speciale në këtë projekt ka thënë se është shumë e lumtur që ishte pjesë e kësaj kënge.

“Shumë e lumtur që isha pjesë e këtij projekti me të mrekullueshmet, Sofia Reyes dhe Anitta, faleminderit të gjithëve, zonja ngituni “, ka shkruar Rita.

Kjo këngë tashmë është publikuar në kanalin ‘YouTube’ dhe në të gjitha platformat e tjera.

Rita Ora publikon projektin më të ri në bashkëpunim me dy këngëtaret e njohura