Drake fiton një çmim të rëndësishëm

Drake fiton një çmim të rëndësishëm

Këngëtari amerikan, Drake, ka fituar çmimin “Artisti i vitit” në IHeartRadio Music Awards.

Në këtë kategori të nominuar ishin edhe Ed Sheeran,​ Kendrick Lamar, Post Malone dhe Shawn Mendes .