Adnan Januzaj rigjen golin në La Ligë

Adnan Januzaj rigjen golin në La Ligë

Anësori shqiptar i Real Sociedadit, Adnan Januzaj ka rigjetur golin në La Ligë.

Januzaj, ka kaluar në epërsi skuadrën e tij në përballje me Levatën prej 1-0, në minutën e 26-të, transmeton RTKlive.

Sociedad dhe Levante po përballen në kuadër të javës së 28-të.

Januzaj me prejardhje nga Istogu, është duke treguar formë të lartë këtë sezon të garave tek Sociedad.