​Sulmohet me armë, shkak borxhi

​Sulmohet me armë, shkak borxhi

Viktima ka raportuar se derisa ishte duke biseduar me të dyshuarin rreth një borxhi i njëjti ka shtënë me armë zjarrit në drejtim të viktimës.

Njësitë përkatëse në vendngjarje ka gjetur dhe ka konfiskuar një gëzhojë. Nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari gjendet në arrati.