Arrestohet personi që sulmoi bashkëshorten dhe të birin

Arrestohet personi që sulmoi bashkëshorten dhe të birin

Gjatë mbrëmjes së ditës së djeshme në Ferizaj është arrestuar një person, i cili siç njofton policia, pas një mosmarrëveshjeje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërkaq i dyshuari me vendim të prokurorit u dërgua në qendrën e mbajtjes.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë