Aktorja ndahet nga i fejuari për një tjetër aktor

Aktorja ndahet nga i fejuari për një tjetër aktor

Emma Roberts ka bërë disa ndryshime në jetën sentimentale. Aktorja është ndarë nga i fejuari Evan Peters dhe ka nisur një histori të re dashurie me kolegun e saj, Garrett Hedlund, shkruan “UsWeekly”.

 “Garret dhe Emma kanë qenë miq, por tani janë një çift prej disa javës”, tha burimi. Ndër të tjera, shtoi se i ka parë aktorët duke ecur me duar të kapura në një lagje të Los Anxhelosit. Ndarja e Emmës me Evan nuk është diçka e habitshme. Gjithçka u mbyll me mirëkuptim dhe mbeten ende miq.

34-vjeçari Garrett njihet për historinë e tij me Kirsten Dunst dhe për rolet në filmat si “Country Strong” dhe “Tron: Legacy”. Ndërsa tani po punon për filmin “Triple Frontier”, ku do të marrin pjesë dhe Ben Affleck me Charlie Hunnam.