Jennifer me të fejuarin imazhi i një firme

Jennifer me të fejuarin imazhi i një firme

Jennifer Lopez dhe partneri i saj prej 2 vitesh, Alex Rodriguez, tashmë i fejuari i saj, po vazhdojnë të jenë temë diskutimi në rrjetet sociale e mediat rozë.

Çifti i shumë përfolur janë bërë madje edhe imazhi i firmës “Quay Australia”.

Sigurisht vëmendje merr artistja, e cila ndonëse 49 vjeçare, befason me linjat trupore.

Ndërsa në krahët e të fejuarit, duket kaq perfekt.