Ia merr traktorin, e mashtron se do t’ia kompensoj me dyer e dritare

Ia merr traktorin, e mashtron se do t’ia kompensoj me dyer e dritare

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti më 15 mars 2019 kishte mashtruar viktimën mashkull K-Shqiptar duke ia marrë një traktor me premtimin se do t’ia kompensojë me dyer dhe dritare.

I dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje. 


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë