Post Malone lanson videoklipin e ri “Wow”

Post Malone lanson videoklipin e ri “Wow”

Hip hop ylli, Post Malone, ka publikuar projektin e ri të tij.

 “Wow” titullohet projekti i reperit të njohur botëror dhe vjen me videoklip të punuar nga regjisorja James Defina.

Videoklipi është interesant dhe ka skena karakteristike, ku tregon se si kaloi në xhirime, e në turne botëror.

“Wow” që u lansua në dhjetor, po vazhdon të ngjitet në top lista ku aktualisht qëndron në vendin e pestë.

Malone e lansoi remiksin së fundmi me Tygan dhe Roddy Ricch.