​Hajdutët vjedhin para në një shtëpi në Ferizaj

​Hajdutët vjedhin para në një shtëpi në Ferizaj

Një person në Ferizaj ka raportuar në Polici se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij dhe i kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parave.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton Policia e Kosovës.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti nën hetime.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë