“U frikësova”, modelja e njohur rrezikon për një foto

“U frikësova”, modelja e njohur rrezikon për një foto

Daphne Joy është njëra nga modelet më aktive dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Joy po ashtu ka marrë pjesë në disa filma të famshëm si Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, Setup etj.

Ajo së fundmi ka realizuar një fotosesion të ri në një ambient malor me një fustan ngjyrë vjollce.

E me këtë Daphne ka mahnitur të gjithë pasi ka rrezikuar vetëm për të arritur atë që dëshiron, e cila duket e mahnitshme.

“Merrni një hap të besimit! Po, u frikësova! Po, është e vërtetë. Jam shumë me fat që e bëra këtë”, ka shkruar ajo në Instagram.

Theksojmë se Joy ka një djalë me reperin Fifty Cent me të cilin është ndarë prej kohësh.