Aktori milioner shijon çokollata të 5 eurove!

Aktori milioner shijon çokollata të 5 eurove!

Ai kanë një vlerë neto prej 30 milionë dollarësh si një nga aktorët më të njohur dhe më të suksesshëm të të gjitha kohërave në botë.

Megjithatë, Colin Farrell ishte i kënaqur me kutinë e tij prej 5 eurosh të çokollatave ‘Ferrero Rochers’, derisa u fotografua duke lënë një ndejë gjatë të enjtes në qytetin e Londrës.

Një kuti që ka hapësirë për 16 copa çokollatë, aktori po mbante në duar teksa u takua me fansat që kishin dal ta presin.

Aktori 42 vjeçar dukej në formë të mirë në një kostum elegant, ai ka qenë mjaft i angazhuar kohëve të fundit në kryeqytetin britanik ku po promovon filmin e tij më të ri ‘Dumbo’.