​​Pacolli ngushëllon familjen e 7 vjeçarit të vrarë në Zvicër

​​Pacolli ngushëllon familjen e 7 vjeçarit të vrarë në Zvicër

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli e ka ngushëlluar familjen Mahmuti, pasi dje djali i tyre 7 vjeçar, deri sa kthehej në shtëpi nga shkolla, nga një 75 vjeçare.

“Kjo fytyrë e bukur është në mendjen e të gjithëve. Ky shtatëvjeçar është engjëlli më i fundit që na largohet. Prehu në paqe Iljas. Në emrin tim dhe të familjes sime, ndaj pikëllimin me familjen Mahmuti!” ka shkruar pacolli në Facebook.


MË SHUME NGA Aktuale