Pink shkëlqen në videoklipin e fundit

Pink shkëlqen në videoklipin e fundit

Këngëtarja e famshme, Pink, ka publikuar këngën e saj më të re.

“ Walk Me Home” u publikua me videoklip dhe brenda një kohe shumë të shkurtër mori një milionë klikime në Youtube.

Pink në këtë videoklip ka një paraqitje shumë të bukur dhe shkëlqen.