A do të martohet Jennifer Lawrence?

A do të martohet Jennifer Lawrence?

Aktorja e famshme hollivudiane, Jennifer Lawrence, në shkurt të këtij viti është fejuar me Cooke Maroney.

Sipas Daily Mail, ekziston mundësia që ajo të martohet shumë shpejtë, pasi sipas tyre ajo është parë me të fejuarin e saj teksa vizitonin restorante.

Ata vizituan hotelet dhe restorantet më të famshme të New York si “The Crosby Hotel in SoHo” dhe “Plaza Hotel”.

Lawrence dukej shumë bukur pasi pati të veshur pantallona të zi dhe një bluzë të bardhë.