Drake paralajmëron album të ri

Drake paralajmëron album të ri

Drake u pa i buzëqeshur derisa doli nga një klub nate, të martën në Londër.

Reperi 32 vjeçare kishte të veshur një xhaketë të bardhë, pantallona të zeza dhe atlete të zeza, për një natë me miqtë, pasi përfundoi një koncert të tij.

Gjatë koncertit, Drake zbuloi për fansat se ai është duke punuar në këngë të reja.

“Ky është njëri nga vendet e mia të preferuara për të performuar. Prandaj, e dini çfarë do të bëj? Do të shkojë në shtëpi dhe do të bëj një album të ri në mënyrë që të mund të kthehem në Londër vitin e ardhshëm”.