Justin Bieber "tallet" me gruan: Jam martuar me një fanse

Justin Bieber "tallet" me gruan: Jam martuar me një fanse

Justin Bieber është martuar me një "belieber"! Ky është termi i famshëm që përdorin fansat e ylli të popit, për të treguar se janë të cmendur pas tij.

Të martën, Justin konfirmoi në Instagram se gruaja e tij, Hailey Baldëin, ishte dhe është një "belieber".

"Njerëzit më pyesin gjithmonë nëse do të martohesha me një belieber, kur unë në fakt e kam bërë", shkruajti ai në një fotografi në Instastory.

Në fakt, ekziston një video e Justin duke takuar Hailey në vitin 2009, kur babai i modeles i thotë yllit të popit se e pëlqejnë shumë muzikën e tij.

Justin Bieber and Hailey Baldwin meeting for the first time in 2009