Një film i ri nga Rihanna, lansohet me këtë datë!

Një film i ri nga Rihanna, lansohet me këtë datë!

Më në fund është zbuluar projekti sekret në të cilin ka punuar këngëtarja, Rihanna dhe Donald Glover pas disa muajsh spekulime.

Dyshja kanë punuar në filmin ‘Guava Island’ që do te jepet premierë këtë të shtune