Capital T sjell këngën “Hookah” (VIDEO)

Capital T sjell këngën “Hookah” (VIDEO)

Reperi kosovar, Capital T, sot ka publikuar këngën e tij më të re, Hookah.

Një pjesë e videoklipit të kësaj kënge është realizuar në një aeroplan.

Brenda pak minutave të publikimit kjo këngë mori me mijëra klikime nga adhuruesit e këngëtarit.

Para një muaj Capital T kishte publikuar këngën Drama në bashkëpunim me Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil dhe M.O.030.