Pëlqehet kënga e re e Butrintit me Majk, merr miliona klikime në YouTube

Pëlqehet kënga e re e Butrintit me Majk, merr miliona klikime në YouTube

Para pak ditëve Majk dhe Butrint Imeri lansuan këngën e re.

Reperi, Majk dhe Butrint Imeri para pesë ditëve publikuan projektin e ri të titulluar “Sa Gjynah”.

Ky projekt i dyshes u prit tejet mirë nga publiku saqë vetëm për pak ditë ka grumbulluar mbi dy milionë shikime në YouTube.

Artistët vijnë mjaft elegant të cilët shkëlqejnë në kostume, madje kështu si kishim parë asnjëherë.

Për një kohë të shkurtër, kënga u rikthye në hit dhe kjo tashmë dëshmohet edhe në bazë të klikimeve.